Праця та зайнятість

Юридичні послуги по трудовому праву

Юрист з трудового права. Трудове право України є результатом еволюції застарілого соціалістичного законодавства до сучасних реалій ринкової економіки – кон’юктура ринку регулярно змінюється, так само як і форми і способи взаємодії між роботодавцем і працівником, оплати виконаної роботи.

Основна мета і ідіома трудового права забезпечити взаємну безпеку і комфорт для обох учасників подібного роду правовідносин, якими є роботодавець і працівник. Обидві сторони трудових правовідносин бажають бути в безпеки – роботодавець хоче отримувати якісне виконання поставлених завдань в строк, а працівник у свою чергу відчувати себе соціально захищеними і отримувати стабільний дохід.

Сучасний Кодекс законів про працю являється основою трудового законодавства України, але в свою чергу правове поле України дозволяє організовувати плідну співпрацю не тільки у формі прийому людини на повний робочий день в штат компанії. Тому самостійно розібратися у всіх тонкощах і аспектах законодавства про працю далеко не завжди виходить … при цьому слід нагадати про колосальні штрафи для роботодавця за неправильне оформлення працівника (без прийняття в штат, невиплата всіх обов’язкових платежів за працівника). Також найманий працівник повинен пам’ятати – в деяких ситуаціях отримати невиплачену частину окладу або зарплати і навіть трудову книжку вкрай складно.

Юрист з трудового права – фахівець, який займається стягненням заборгованості по заробітній платі, бере участь в трудових спорах, пов’язаних в незаконному звільненні, надасть повну юридичну консультацію в сфері трудових правовідносин.

Вирішення трудових спорів – незаконне звільнення і стягнення заборгованості по зарплаті, на сьогоднішній день є основними видами суперечок в трудових правових відносинах. Якщо ви стали учасником такого спору, найкраще Вам звернеться за кваліфікованою юридичною допомогою. Описане вище наштовхує на одну просту думку – кваліфікована юридична допомога забезпечить комфорт і можливість зосередиться на виконанні поставлених функціональних обов’язків, а не вникати в бюрократичні тонкощі і перепетії.

Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами