Нашими послугами користувалися:
КЕБК
UVAPE
ККБК
Слобожанський
Вілія
MRIYA Agro Holding
KAN Development
Інтеграл-Буд
Ipsos
Fenix group
Cementex
Berndorf
Gamboss
LoadUp
Склоприлад
CBS
Відгуки клієнтів:
Эмин
05.11.2020

Являюсь гражданином Азейбарджана обратился ща оформлением идентификационного кода, детально проконсультировали. Моя проблема решена. Обязательно обращусь еще раз

Михаил
03.11.2020

Проконсультировали по вопросам получения ВНЖ, получил полную информацию, адекватно и внятно объяснили все нюансы

Александра
30.10.2020

Обращалась в компанию по регистрации ФЛП – сделали быстро и оперативно. Спасибо!

Елена Юрьевна
22.10.2020

В компании сделали перерегистрацию фирмы, быстро подготовили документы, все прозрачно и быстро

Georgiy
15.10.2020

Оформлял в этой компании регистрацию ООО, сразу была озвучена цена и сроки, сделали все как и было договорено

Богдан Автотехникс
10.10.2020

Подал через данную фирму документы на регистрацию торговой марки. Никаких скрытых и дополнительных платежей не было. Сейчас ожидаю свидетельство, огромное спасибо!

Александра Александровна
03.10.2020

Оформлялась как ФЛП, ребята сделали все удаленно и быстро. Боялась отдавать электронную цифровую подпись, но в итоге все прошло без казусов.

Максим Коваль
17.09.2020

В кратчайшие сроки помогли оценить ситуацию по взаимоотношениям с ОСББ. Огромная благодарность

Евгений Гурев
16.08.2020

Владею интернет-магазином электроники, возникли проблемы с крупными производителям в части использования торговых марок, якобы не законно размещаю товары на сайте. Решил воспользоваться услугами Kompashka.ua, получил полную картину своей ситуации, и варианты решения проблем.

Наталия Залевская
03.08.2020

Обращалась по вопросам регистрации ФЛП, помогли и подсказали и оформили согласно моим требованиям.

Середня оцінка 4.93/5

KompashKa - це правове об'єднань з широким спектром послуг. Перше що ви повинні знати - Ми за нестандартний підхід до юриспруденції. Ніяких шаблонних рішень, тільки творчість і новаторство. Вже сьогодні наші юристи розвивають більш ніж 12 областей права. Ми надаємо широкий перелік послуг пов'язаних з правовим захистом юридичних і фізичних осіб як на території України, так і за її межами. Основним завданням роботи нашої юридичної компанії вважаємо становлення і розвиток правового суспільства, розвиток підприємництва як на національному ринку так і в міжнародних відносинах.
Детальніше

Команда юридичної компанії в Києві складається з першокласних юристів і адвокатів, що намагаються працювати з кожним клієнтом, як зі своїм прямим роботодавцем. Послугами нашого об'єднання користуються представники різних галузей бізнесу і приватні фізичні особи. Ми працюємо з усіма, з ким це здасться нам цікавим, або кому потрібна якісна юридична допомога. Починаючи від питань сімейного та цивільного права для фізичних осіб, закінчуючи великими будівельними, аграрними компаніями та представниками IT галузі. Завдяки нашому галузевому підходу ви знайдете надійного партнера як в області інформаційних технологій / ІТ (IT-юристи), так і в області господарського права (Юристи у господарських справах), в податкових справах (Податковий юрист), в адміністративних справах (юрист з адміністративного права) і багатьох інших напрямках. Ми створюємо ефективну і міжгалузеву правову підтримку вашого бізнесу або приватного життя. Потрібно зареєструвати компанію, стати підприємцем, оформити торгову марку, патент, отримати посвідку на проживання або структурувати бізнес в Києві або Україні? Зверніться до нас. І перевірте що це далеко не все з чим ми зможемо допомогти.

Консультації є одним з ключових напрямків нашої роботи. Ми надаємо як безкоштовні юридичні консультації особам, яким потрібна допомога, так і консультуємо на договірних підставах представників бізнесу та некомерційних організацій. Для останніх розроблена програма 'Pro Bono', яка дозволяє отримувати якісну юридичну підтримку абсолютно безкоштовно. Напрямок правової консультації очолюється партнерами, чий досвід і знання дозволяють швидко розібратися в суті справи в найкоротші терміни. Ми допоможемо знайти корисні, практичні, а головне - правильні, рішення. Наші співробітники входять до різноманітних організацій фахівців і регулярно беруть участь у багатьох державних і міжнародних круглих столах. Ми за залучення міжнародного досвіду в Україні.

Юридична допомога. Для того, щоб надати її якнайякісніше - ми використовуємо не звичайний аналізуючий підхід. Всі питання розбиваються на складові. Після цього, вони ретельно вивчаються і синтезуються в правильній послідовності. Наша юридична компанія шукає рішення, які враховують потреби кожного клієнта. Правильні рішення, в поєднанні з наданням чітких і вигідних клієнтові рекомендацій - ось що допомагає фірмі розвивати довгострокові відносини з усіма, хто до нас звернувся.

Судове представництво та медіація ще одні з головних напрямків діяльності нашої компанії. Не зважаючи на бажання, спірні ситуації - одна зі складових життя. Це стосується як бізнесу, так і фізичних осіб. Наші медіатори із задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-правовий спір в областях, в яких функціонує наше об'єднання. З практичної сторони - саме досудове врегулювання спорів найвигідніший спосіб розібратися з конфліктом. В цьому випадку можна в максимально стислі терміни отримати найефективніший результат. Але, якщо в рамках медіації або претензійного порядку з ситуацією впорається не виходить - хороший судовий юрист в Києві і Україні основний спосіб відстояти правові інтереси. Згідно думок наших клієнтів, які підтверджуються юридичними рейтингами, наших адвокатів по судових справах можна з упевненістю віднести до категорії "хороших".

Клієнти регулярно оцінюють нас як провідних юристів з точки зору ефективності, розуміння потреб свого бізнесу і обізнаності в юриспруденції. Якщо ж Вам знадобилися послуги адвоката, юриста в Києві, Харкові, Львові, Одесі, будь-якому іншому місті України - сміливо звертайтеся до нас за зручним каналу зв'язку, і починайте працювати нестандартно вже зараз.

Ми відчуваємо гордість за наші принципи! Нестандартність рішень, вихід за рамки шаблонів, клієнтоорієнтований підхід і залучення міжнародного досвіду - то що Вам варто спробувати. Ви зрозумієте чому Вам варто стати нашим партнером!

Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з Вами

    На початок
    Телефон
    Чат
    Заявка
    Меню