Нашими послугами користувалися:
КЕБК
UVAPE
ККБК
Слобожанський
Вілія
MRIYA Agro Holding
KAN Development
Інтеграл-Буд
Ipsos
Fenix group
Cementex
Berndorf
Gamboss
LoadUp
Склоприлад
CBS
Відгуки клієнтів:
Максим Коваль
17.09.2020

В кратчайшие сроки помогли оценить ситуацию по взаимоотношениям с ОСББ. Огромная благодарность

Евгений Гурев
16.08.2020

Владею интернет-магазином электроники, возникли проблемы с крупными производителям в части использования торговых марок, якобы не законно размещаю товары на сайте. Решил воспользоваться услугами Kompashka.ua, получил полную картину своей ситуации, и варианты решения проблем.

Наталия Залевская
03.08.2020

Обращалась по вопросам регистрации ФЛП, помогли и подсказали и оформили согласно моим требованиям.

Александр Петриченко
04.07.2020

Юристы данной компании провели регистрацию торговой марки, объяснили как лучше всего сделать, провели все необходимые проверки. Сейчас ожидаю получения свидетельства о регистрации.

Павел Науменко
22.06.2020

Обратился в компанию по поводу юридической регистрации бизнеса под ключ с получением строительной лицензии. Ребята выполнили все обусловленные сроки согласно требованиям. Результатом доволен!

Валентин А.В.
16.06.2020

Возникли налоговые проблемы, пришлось обращаться в суд, в итоге все вопросы уладились после вынесения судебного решения в мою пользу, юристам из проекта Компашка огромное спасибо.

Ангелина Дроздовская
17.05.2020

Обратилась за получением строительной лицензии СС3. Результатом собственно стало получение самой лицензии.

Анатолий Тихомир
29.04.2020

Пользуюсь абонентским обслуживанием уже не первый год, все правовые вопросы специалисты ведут с высокой ответственностью, результатом чего есть полный порядок в договорах с контрагентами и наличие хорошей юридической защиты прав и интересов своей компании!

Середня оцінка 4.88/5

KompashKa – це юридична фірма з широким спектром послуг, розташована в самому центрі Києва. Наша юридична компанія надає широкий перелік юридичних консультацій, в тому числі онлайн, для підприємств, приватних осіб і організацій, розташованих в будь-якій частині України і за кордоном.
Детальніше

Команда складається з першокласних юристів, адвокатів Києва. Послугами юридичної компанії, а також юристів і адвокатів проекту KompashKa користуються лідери галузей в Україні. Завдяки нашому колективному підходу ви отримуєте ефективну і міжгалузеву правову підтримку вашого бізнесу або приватного життя.

Напрямок «Юридична консультація» очолюють партнери, чий досвід і знання дозволяють швидко розібратися в суті справи і в найкоротші терміни знайти корисні, практичні і комерційно-вигідні рішення. Наші юристи, адвокати є членами юридичних і бізнес організацій, беруть участі в державних і міжнародних круглих столах, що дає широку обізнаність і залучення міжнародного досвіду в Україну.

Клієнти регулярно оцінюють нас як «провідних юристів» з точки зору ефективності, розуміння потреб свого бізнесу і інформування їх про юридичні новели, і майбутні розробки нормативно правових актів. Якщо Вам знадобилися послуги адвоката, юриста в Києві, Харкові, Львові, Одесі сміливо звертайтеся на нашу гарячу лінію, і ви отримаєте висококласну консультацію в своєму питанні.

Для надання дієвої юридичної допомоги ми використовуємо різносторонній підхід. Наша юридична компанія шукає рішення, які враховують потреби кожного клієнта нашої компанії, будь то фізична або юридична особа. Консультація юриста в поєднанні з наданням коротких, чітких і комерційних рекомендацій - ось що допомагає фірмі розвивати довгострокові відносини з клієнтами.

Наша юридична контора пишається провідними юристами в світі, які надають консультації з внутрішньо правовим і міжнародним питанням. Фірму часто залучають для роботи по найскладнішим юридичним питанням і суперечкам, і вона пишається своєю здатністю надавати першокласні юридичні послуги та конструктивну правову консультацію своїм клієнтам.

Час читання: 9 хв.
28.10.2020
Час читання: 2 хв.
08.10.2020
Час читання: 2 хв.
28.08.2020
Час читання: 3 хв.
28.08.2020
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з Вами

    На початок
    Телефон
    Чат
    Заявка
    Меню