Вирішення суперечок

Позасудове і судове вирішення спорів

Судове та альтернативне вирішення спорів в Україні. Судове вирішення спору – це послуги з судового представництва позиції сторони в суді відповідної юрисдикції: цивільні, адміністративні, господарські.

Абсолютно будь-який судовий процес впливає на інтереси клієнта. До кожного окремого випадку необхідний комплексний і індивідуальний підхід. Судове вирішення спору має на увазі повний аналіз справи та всіх обставин, які можуть вплинути на результат прямо або посередньо. Перед тим як прийняти рішення про розгляд спору в судовому порядку, необхідно проаналізувати інформацію про терміни розгляду, бюджет, і можливі варіанти вирішення судової суперечки.

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг з правового захисту прав і законних інтересів клієнтів в судовому порядку на всіх стадіях виробництва у відповідних сферах права.

Судове та альтернативне вирішення спорів в Україні. Але рішення справи через суд – далеко не єдиний спосіб виходу з конфлікту. Набагато простіше і швидше вирішити суперечку в позасудовому – договірному порядку. Як показує практика – це економить  і фінансові і часові активи. Найчастіше – це більш ефективно.

Альтернативне врегулювання спорів – це можливість вирішити спір позасудовому порядку. В першу чергу, проводяться переговори для прийняття спільного рішення і знаходження компромісу для подальшої співпраці. Так само, сторони при підписанні договорів можуть вказати, що всі існуючі суперечки будуть розглядатися в арбітражному порядку, при якому буде формуватися орган (Третейський суд) на постійній основі або ж для певного випадку. Ще одним варіантом досудового врегулювання спору є медіація – коли залучається до конфлікту третя яка не зацікавлена ​​сторона, яка виступає медіатором в суперечці і допомагає прийти до правильного прийняття рішення. Детальніше за телефонами вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами