Підготовка до публічних закупівель

Юрист з державних закупівель. Зі вступом в силу в 2016 році Закону України «Про державні закупівлі» стартувала масштабна реформа порядку проведення закупівель за державні кошти.

Названа реформа дозволила малому і середньому бізнесу брати участь і вигравати в процедурі державних закупівель – сфері, яка до цього вважалася вкрай корумпованою і практично була недоступна для більшості підприємств. Даний факт дав досить серйозний імпульс для розвитку економіки України: підприємства отримали відмінну можливість збільшити обсяги продажів за рахунок державних замовлень, бюджет, в свою чергу – конкурентне середовище і як наслідок раціональне і ефективне використання коштів платників податків.

На сьогоднішній день стати учасником процедури державних закупівель може кожен, хто має доступ в інтернет і в змозі виконати поставлені замовником умови і дотримати терміни.

Юрист із супроводу участі підприємства в процедурі державних закупівель (Юрист з державних закупівель) – спеціалізується на широкому спектрі питань, пов’язаних з державними закупівлями. У той же час, не дивлячись на всі описані позитивні тенденції, якась специфіка процедури державних закупівель залишилася: список необхідних для участі документів дуже великий, вимоги до учасників і їх кваліфікації досить жорсткі і не завжди зрозумілі. В той же час, навіть маючи всі необхідні ресурси і кошти, учасник може бути дискваліфікований за ненадання якогось документа або подачу його не в строк, у невідповідній формі. Варто зауважити, незважаючи на величезну рідкість, випадки неправомірної дискваліфікації або не допуску до участі все ж залишилися і в такому випадку без кваліфікованого супроводу процедури оскарження не обійтися.

Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.