Коротко про послугу 'Pro bono'

Наше об'єднання протягом декількох останніх років бере участь в міжнародній програмі з правового захисту і безкоштовного представництво інтересів. Дана програма існує виключно для некомерційних організацій і фізичних осіб, які не можуть забезпечити собі оплату правової допомоги.
Ми за нестандартний підхід до юриспруденції і за розвиток громадянського суспільства! Громадянський добробут - одна з основних гарантій процвітаючої держави. Саме для цього ми реалізуємо програму безкоштовної правової допомоги для осіб, яким вона потрібна.
Для отримання безоплатної правової підтримки:
  1. Благодійні та громадські об'єднання повинні мати статус неприбутковості і вносити істотний внесок в розвиток суспільства;
  2. Фізичні особи повинні підтвердити статус неможливості оплатити юридичну підтримку.
Для фізичних осіб, які не беруть участі в програмі 'Pro Bono', і не є малозабезпеченими, надана можливість отримання Безкоштовної юридичної консультації в Києві і по всій Україні, в рамках формату "Одне питання - Одна відповідь".
Програма 'Pro Bono' включає в себе безкоштовну роботу юристів від 10 до 100 годин в галузях, де консультує наше об'єднання.
Якщо ви первинно підходите під зазначені критерії, Вам необхідно звернутися до нас за допомогою одного з каналів зв'язку. Наші фахівці оперативно оброблять Ваше звернення і допоможуть прийняти участь в програмі 'Pro Bono'.
Порядок отримання

Порядок отримання
по послузі 'Pro bono'

Запит

Оформіть запит на отримання правової допомоги або безкоштовної консультації по будь-якому зручному каналу зв'язку

Аналіз

Ми перевіряємо можливість участі Вас в програмі. Після чого - узгоджуємо подальший порядок дій

Договір

У разі якщо Ви зможете брати участь в програмі, наші фахівці підготують відповідний договір. Це не застосовується для консультації по формату "Одне питання - Одна відповідь"

Результат

Ми почнемо відразу ж працювати над Вашими завданнями і надамо первинне правовий висновок
Додатково про послугу

Додатково про послугу
по послузі 'Pro bono'

В рамках практики ‘Pro Bono’ ми надаємо абсолютно безкоштовну юридичну підтримку (консультації, представництво інтересів в судових, державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими фізичними, юридичними, третіми особами).

Вже сьогодні наша команда працює більш ніж в 12 галузях і надає послуги юридичної допомоги:

  • Громадським організаціям (які вносять значний вклад в розвиток суспільства);
  • Благодійним фондам (працюють на території України та за її межами);
  • Підприємствам працюючим в соціальних галузях (некомерційним організаціям);
  • Малозабезпеченим фізичним особам (які можуть документально підтвердити свій статус);
  • Фізичним особам (які не беруть участі в програмі) за форматом ‘Одне питання – Одна відповідь’.

Крім цього, ми надаємо допомогу тим особам, які не можуть отримати її від держави або інших організацій.

Для отримання консультації Вам необхідно підтвердити Ваш статус.

Для фізичних осіб, які не беруть участі в програмі, але хочуть отримати безкоштовну юридичну консультацію онлайн потрібно сформувати одне питання, в рамках якого фахівці нададуть одну відповідь. Це і є формат “Одне питання – одна відповідь”. Найпростіший спосіб отримати консультацію – заповнити форму в кінці сторінки, або через онлайн чат.

Всі особи звернувшись до нас підтверджують згоду на обробку персональних даних та висловлюють згоду на формат ‘Одне питання – Один відповідь’. Також, всі особи зобов’язуються надати свої ПІБ, контактний номер телефону та електронну пошту.

Програма ‘Pro Bono’ у нас – це висококваліфікована робота наших фахівців, яка якісно не відрізняється від надання послуг на платній основі. Завдяки їй десятки юридичних і фізичних осіб в Україні та за її межами регулярно отримують професійну юридичну допомогу.

Для більш детальної інформації, а також з приводу можливості участі в Програмі ‘Pro Bono’ зверніться до нас вже зараз по будь-якому зручному каналу зв’язку.

Необхідні документи

Необхідні документи
по послузі 'Pro bono'

Підстави для можливості участі в програмі 'Pro Bono' :
 

Підтвердження статусу неприбутковості (для юридичних осіб)

обов'язково

Оригінал паспорта громадянина України малозабезпечені особи (для фізичних осіб)

обов'язково

Дозволи на обробку персональних даних для безкоштовної консультації 'Одне питання - Одна відповідь'

обов'язково

ПІБ, номер телефону, email для безкоштовної консультації 'Одне питання - Одна відповідь'

обов'язково
Часті питання

Часті питання
по послузі 'Pro bono'

Що таке Pro Bono? Це платно?

Юридичні послуги Pro Bono надаються безкоштовно на громадських засадах. Дана програма потрібна для допомоги тим, хто її дійсно потребує. Вона має на увазі професійну юридичну підтримку. Ця діяльність не пов'язана з фінансування різних програм і проектів, організацією і проведенням заходів, передачею в дар речей або грошових коштів і т.п.

Які послуги можна отримати за програмою 'Pro Bono'? Які питання можна задавати?

За програмою Pro Bono можна отримати будь-які юридичні послуги в межах робочих галузей нашого Об'єднання. Час реагування залежить від складності поставленого завдання.

Чи є приховані платежі, інше фінансування за програмою?

Ні. Програма абсолютно безкоштовна. Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до нас

Як отримати безкоштовну юридичну консультацію якщо я не беру участь в програмі?

Просто зверніться до нас за допомогою одного з зручних нам каналів зв'язку. Найпростіший спосіб отримати консультацію - заповнити форму в кінці сторінки, або через онлайн-чат. Надайте нам свої ПІБ, контактний номер телефону та електронну пошту. Звернувшись до нас, Ви підтверджують згоду на обробку персональних даних і висловлюєте згоду на формат 'Одне питання - Одна відповідь'