Наші проекти

UVAPE

Сфера: онлайн комерція;

Мета: відмова від куріння та популяризація альтернативних засобів доставки нікотину;

Сайт: uvape.pro

Електронні сигарети винайдені спочатку 2003 року допомогли вже мільйонам людей відмовитися від аналогового куріння. Зараз вейпінг не просто відмова від куріння, а ціла культура, що має в своєму арсеналі десятки мільйонів шанувальників у всьому світі.

USEIT

Сфера: IT, інноваційні технології, право інтелектуальної власності;

Мета: об’єднання осіб з метою задоволення інтересів, захисту прав та розвитку у відповідних сферах;

Сайт: useit.org.ua

Даний проект є некомерційним. Ідея його створення полягає в необхідності об’єднання профільних фахівців та осіб які зацікавленні в IT-технологіях та інноваційному розвитку країни.

Формат діяльності організації простий: спорудження мосту для публічно-приватного партнерства з метою розвитку IT. Це включатиме в себе проведення масових заходів національного та міжнародного характеру, підготовку проектів нормативно-правових актів у сферах права інтелектуальної власності, ІТ та інновацій, популяризація технічної та юридичної інформації в згаданих сферах, та представництво членів в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Limitless

Сфера: туризм, міжнародні відносини;

Мета: подорожі, знайомство з зарубіжною культурою, пошук міжнародних партнерів та зарубіжних ринків збуту;

Сайт: limitless.org.ua

Ми плануємо створити all-in-one компанію, яка зможе будь-кому (людині чи бізнесу) продумонструвати що таке зарубіжжя. Як там жити, працювати, будувати чи розповсюджувати власну справу? Які там люди та менталітет? На ці питання повиненен відповісти проект.

LoadUp

Сфера: IT – аутсорсинг;

Мета: створення повнофункціональних IT – систем управління підприємствами, впровадження інформаційної безпеки, розвиток інформаційних технологій;

Сайт: loadup.com.ua

IT аутсорсинг від loadup – оптимальне обслуговування комп’ютерних технологій для вашого бізнесу. ІТ аутсорсинг це інструмент, який дозволяє економити гроші без втрати якості послуг.

В рамках проекту надається висококваліфікована та безперебійна IT підтримка 24 на 7. ІТ-обслуговування включає в себе повний спектр послуг з обслуговування комп’ютерів, оргтехніки, локальних мереж і серверів з розгортанням надійної інформаційної системи захисту.

Все обладнання знаходиться під постійним контролем. Клієнт в повній мірі залучаться в основний аспект діяльності підприємства і позбавляється, при цьому, від проблем в IT-інфраструктурі.