Що ви хочете продати?
Консультації з продажу підприємств і бізнесу здійснюється по телефону 0 800 60 22 45

  Всі поля обов'язкові для заповнення
  При виникненні питань зв'яжіться з нами по телефону 0 800 60 22 45.
  Ми з радістю на них відповімо

   Всі поля обов'язкові для заповнення
   При виникненні питань зв'яжіться з нами по телефону 0 800 60 22 45.
   Ми з радістю на них відповімо


   (для франшиз)

   (для франшиз)

   Продати бізнес / фірму

   Якщо ви маєте на меті продати готовий бізнес в Україні, то Вам знадобиться якісний юридичний супровід, яким протягом 5-ти років займається наша компанія.

   За допомогою проекту KompashKa ви зможете швидко продати бізнес, компанію в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України.

   Наша фірма працює без посередників і третіх осіб, що істотно підвищує шанси продати вашу компанію. Наші клієнти отримують актуальну інформацію з перших рук.

   Який готовий бізнес продають і купують в Києві

   Під визначенням продаж готового бізнесу мається на увазі передача матеріальних і нематеріальних активів новому власнику.

   99% угод із продажу бізнесу, це невеликі комерційні підприємства, які приносять прибуток:

   – Салони краси

   – Невеликі АЗС

   – Бізнес в сфері громадського харчування (кафе, кав’ярні)

   – Невеликі роздрібні магазини

   – Інтернет-магазини, портали

   Основна причина їх популярності – це невисока вартість і високий потенціал до розвитку.

   Також великим попитом користується продаж юридичної особи (ТОВ, ПП).

   Ця процедура корисна новим власникам для швидкого старту свого бізнесу, пропустивши етап державної реєстрації, постановки на облік в податковому. Також пройдет етап в пенсійному органах і інших адміністративних етапів початку роботи бізнесу.

   Здійснення продажу вашого бізнесу можливо двома способами.

   Перший спосіб – через укладення договору купівлі-продажу корпоративних прав. За яким одна сторона продавець (власник підприємства) передає всі юридичні права і зобов’язання фірми стороні покупця (майбутній власник підприємства). Дана угода служить підставою для реєстрації нової редакції статуту.

   Другий спосіб – через написання заяви про вихід з товариства з подальшою передачею частини в статутному капіталі майбутньому власнику. Таку заяву ви маєте підписувати у нотаріуса і так само, як і в першому випадку є підставою для реєстрації нової редакції статуту.

   На вартість продажу фірми впливають такі основоположні фактори як:

   • Наявність ПДВ – компанії з чинним статусом платника ПДВ оцінюються дорожче. Оскільки це один з найбільш фінансово-оптимізованих режимів діяльності з оподаткування. Фірми без статусу ПДВ особливим попитом не користуються.

   • Діяльність бізнесу – наявність або відсутність історії діяльності компанії впливають на вартість. Залежно для яких цілей здійснюється продаж-купівля бізнесу

   • Ліцензії та дозвільна документація – наявність у підприємства діючих і актуальних документів, завжди впливає на підсумкову ціну фірми. Компанії з ліцензіями істотно підвищують вартість компанії.

   Також наша компанія можете допомогти Вам продати франшизу вашого діючого бізнесу.

   У 2020 році широку популярність отримала можливість продати готовий бізнес через франшизу. Такий вид взаємин допомагає обом сторонам. З боку франчайзера (продавця) ви отримуєте матеріальну винагороду, зберігаючи свій бізнес, віддаючи лише можливість користуватися брендом. А з боку франчайзі (покупця) ви отримуєте готовий, налаштований бізнес, який має ім’я на ринку і планує далі розширювати популярність свого бренду, підключаючи інших франчайзі.

   Кожен бізнес перед продажом проходить перевірки нашими фахівцями у державних і приватних реєстрах на наявність податкових заборгованостей.Фінансової звітності, причетності до кримінальних справ та інших підводних каменів, які зустрічалися в нашій практиці.