Оподаткування та митне право

У сучасному світі оподаткування являється невід’ємною частиною діяльності будь-якого підприємства. Система оподаткування в Україні являється досить заплутаною і складною для розуміння – кількість вимог яких необхідно дотримуватися величезна, а контролюючі органи навряд чи можна охарактеризувати як доброзичливі і розуміють проблеми бізнесу. Тому в Україні саме від успішного податкового планування, вміння відстоювати свої права і інтереси в цій сфері багато в чому залежить рентабельність, прибуток і функціонування компанії в цілому.

З огляду на інтенсивну інтеграцію України в світову спільноту, орієнтацію багатьох вітчизняних виробників на зарубіжні ринки збуту, не менш актуальними залишаються і питання реалізації митних процедур, які невід’ємно пов’язані між собою з питаннями оподаткування.

Юридичні послуги з податкового права – одне з найважливіших напрямків в юриспруденції. Юрист з податкового права спеціалізується на всіх видах оподаткування фізичних і юридичних осіб. Так само, варто зауважити, що податкові спори в нашій країні дуже поширені, тому розв’язання податкових спорів для наших юристів є прерогативою.

Незважаючи на декларативну незмінність податкового і митного законодавства, змінити до Податкового та Митного кодексів України приймаються регулярно, в зв’язку з чим виникають сумніви в правильності і порядку застосування нових норм. Можливо, Ви вже стикалися з досить суперечливими діями представників податкової служби або митних органів, неясними вимогами, які пред’являються, подвійним трактуваннями деяких законів. У такій ситуації дуже важливо своєчасно і аргументовано реагувати на дії таких служб.

Що стосується митного оформлення, слід сказати, що митний юрист спеціалізується на митному оформленні товарів, представляє інтереси клієнта в митних органах і вирішує митні спори. Юристи проекту KompashKa мають значний досвід надання юридичних послуг в сфері оподаткування та митного права, оскільки впродовж багатьох років надають консультації та успішно представляють інтереси своїх клієнтів в податкових і митних спорах. Детальніша інформація за телефонами, вказаними на сайті.

Часті питання

Часті питання

Яка вартість податкового аудиту підприємства?

Вартість податкового аудиту резидента з оборотом до 30 млн грн. починається від 5000 грн.

Нам на підприємство прийшло податкове повідомлення-рішення які дії зробити?

Для початку необхідно відправити цей документ на аналіз юристу з податкових спорів, після, юрист підготує стратегію оскарження цього рішення.

Для чого і коли необхідний податковий аудит?

Для перевірки правильності ведення податкового обліку. Також аудит обов'язковий після зміни головного бухгалтера і перед перевірками контролюючими органами.

Скільки коштує представлення інтересів в суді юристом з податкового права?

Вартість на представлення інтересів в суді стартують від 5000 грн.