Нерухомість і будівництво

Юридичні послуги по нерухомості

Юрист з нерухомості. Сфера нерухомості та будівництва переживає бурхливий розвиток в останні роки – економіка виходить з кризової ситуації, приватні особи і бізнес шукають стабільні інструменти для інвестування, збереження і примноження капіталу.

Реалізація будівельних проектів та інвестування в нерухомість завжди пов’язані з колосальними ризиками. Матеріальними, незавершення проекту, проблемні питання з контролюючими органами і навіть можливого фізичного обвалення об’єкта.

Унаслідок великої вартості об’єктів і складності реалізації проектів. Сфера будівництва і нерухомості вимагає особливої ​​уваги з боку контролюючих органів. Нормативно-правова база, яка регулює правовідносини в сфері нерухомості та будівництва є значним масивом нормативно-правових актів. Які пильно контролюють численні органи. Відповідальність, санкції, за порушення в даній сфері величезна, аж до фактичного знесення об’єкта нерухомості за недотримання будівельних норм. Величезним ризикам піддаються і приватні інвестори – громадяни, які вкладають свої кошти в об’єкти незавершеного будівництва.

Юрист з нерухомості – фахівець який може провести аудит забудовника. Зробити аналіз дозвільної документації, оцінить всі ризики при покупці квартири.

Перевірка забудовника при купівлі нерухомості – наші фахівці проведуть повний аналіз ризиків і перевірку нерухомості, ви будете впевнені, що купуєте абсолютно чистий об’єкт.

Написане вище повною мірою стосується і операцій, пов’язані з земельними ділянками – досить часто власники приховують права третіх осіб на земельні ділянки. Або інші обставини, які ускладнюють або навіть унеможливлюють комфортне використання конкретної ділянки. Кваліфіковане юридичне супроводження угод з нерухомістю будь-якого типу являеться необхідністю. Це дозволить уникнути в подальшому можливого оскарження операції або навіть потенційних судових позовів. Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами