Нерухомість і будівництво

Юрист з нерухомості. Сфера нерухомості та будівництва переживає бурхливий розвиток в останні роки – економіка виходить з кризової ситуації, приватні особи і бізнес шукають стабільні інструменти для інвестування, збереження і примноження капіталу.

Реалізація будівельних проектів та інвестування в нерухомість завжди пов’язані з колосальними ризиками. Матеріальними, незавершення проекту, проблемні питання з контролюючими органами і навіть можливого фізичного обвалення об’єкта.

Унаслідок великої вартості об’єктів і складності реалізації проектів. Сфера будівництва і нерухомості вимагає особливої ​​уваги з боку контролюючих органів. Нормативно-правова база, яка регулює правовідносини в сфері нерухомості та будівництва є значним масивом нормативно-правових актів. Які пильно контролюють численні органи. Відповідальність, санкції, за порушення в даній сфері величезна, аж до фактичного знесення об’єкта нерухомості за недотримання будівельних норм. Величезним ризикам піддаються і приватні інвестори – громадяни, які вкладають свої кошти в об’єкти незавершеного будівництва.

Юрист з нерухомості – фахівець який може провести аудит забудовника. Зробити аналіз дозвільної документації, оцінить всі ризики при покупці квартири.

Юридична перевірка забудовника перед покупкою нової квартири – наші фахівці проведуть повний аналіз ризиків і перевірку нерухомості. Перевірка здійснюється від перевірки первинної документації і закінчуючи перевіркою наявності судових рішень. Ви будете впевнені, що купите абсолютно чистий об’єкт.

Написане вище повною мірою стосується і операцій, пов’язані з земельними ділянками – досить часто власники приховують права третіх осіб на земельні ділянки. Або інші обставини, які ускладнюють або навіть унеможливлюють комфортне використання конкретної ділянки. Кваліфіковане юридичне супроводження угод з нерухомістю будь-якого типу являеться необхідністю. Це дозволить уникнути в подальшому можливого оскарження операції або навіть потенційних судових позовів. Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.

Часті питання

Часті питання

Як перевірити квартиру перед покупкою в новобудові?

Ви в праві вимагати оригінали документів у забудовника Ви можете перевірити документи на етапі перегляду нерухомості або вже й нотаріуса перед самою покупкою. Існує дуже багато підводних каменів і краще за все зверніться за юридичною допомогою.

Що таке перепланування квартири?

Ремонтно-будівельні роботи, які вносять зміни в характеристики нерухомості. Перепланування квартири підлягає документальному оформленню через отримання нового технічного паспорта.

Як відбувається аудит забудовника?

Аудит проводиться шляхом повної документальної перевірки забудовника, на предмет судових заборон, іпотек, наявність прав власності третіх осіб і багато іншого.