Новини

Показати по: 10 20 50 Всі
0 коментарів 3 переглядів Час читання: 9 хв.

Купівля франшизи – хороший варіант для підприємців, які хочуть почати бізнес, але не хочуть проходити важку роботу по створенню нового бренду і системи. Однак купити франшизу не так просто, як може здатися. Ця стаття покаже вам, як купити франшизу за вісім кроків.

28.10.2020
stroitelnaya-licenziya
0 коментарів 24 переглядів Час читання: 2 хв.

У березні 2020 року постановою КМУ було скасовано ліцензування будівельної діяльності. Замість цього була введена сертифікація відповідального виконавця робіт, так званий сертифікат виконроба. Варто зауважити, що видача таких сертифікатів буде проводиться в 2021 році. На даний момент отримати таку ліцензію можливо тільки через покупку готової будівельної фірми з ліцензією.

08.10.2020
torgovaya-marka
0 коментарів 28 переглядів Час читання: 2 хв.

Наявність торгової марки є актуальним питанням абсолютно для всіх типів бізнесу, від малого і до цілих концернів. Наявність так званого “імені” – це, то що дає торгова марка.
Реєстрація торгової марки не є обов’язковою умовою для її використання. Державна реєстрація товарного знака дає дуже великий спектр переваг захисних прав на юридичному рівні.

08.10.2020
0 коментарів 21 переглядів Час читання: 2 хв.

У більшості випадків складена “розписка” не носить правового характеру через юридичну неграмотність сторін. Боргова розписка повинна бути складена правильно, тільки для того, щоб в кінченому підсумку у кредитора була можливість звернутися до суду в разі невиконання зобов’язань боржником.

Щоб розуміти яким вимогам повинна відповідати розписка, досить проаналізувати судову практику.

09.09.2020
nalogi-flp
0 коментарів 26 переглядів Час читання: 2 хв.

На ставки єдиного податку для ФОП першої, другої груп і суми ЄСВ вплинуло зростання мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. Також, в зв’язку з коронавірусом в Україні та впровадженні карантинних заходів, було внесено зміни до законодавства стосовно лімітів прибутку для єдиного податку в бік збільшення.

28.08.2020
0 коментарів 40 переглядів Час читання: 3 хв.

З ростом інформаційних технологій процес закриття діяльності ФОП став набагато простіше. Майже всю процедуру можна реалізувати через інтернет. Але залишилися нюанси, які можуть призупинити ліквідацію ФОП. У даній статті ви дізнаєтеся всі особливості закриття ФОП.

28.08.2020
0 коментарів 67 переглядів Час читання: 2 хв.

Модельний статут – це встановлений законом установчий документ, затверджений КМУ, який служить основою для реєстрації юридичних осіб різних типів організаційно правових форм. Даний документ регулює правові відносини в середині самого товариства, визначає права та обов’язки учасників щодо створення, управління та здійснення господарської діяльності підприємства.

27.08.2020
0 коментарів 74 переглядів Час читання: 3 хв.

Фізична особа підприємець може здійснювати свою діяльність на основі двох систем оподаткування – загальна і спрощена система. Остання розділена на три групи – перша, друга і третя групи.

Розглянемо детальніше всі системи оподаткування для фізичних осіб підприємців.

27.08.2020