Отримання ліцензій та дозволів

Отримання ліцензій та дозволів. Процес отримання ліцензій та дозвільної документації на сьогодні в Україні дуже важкий і мінливий. Часом не дуже просто правильно розібратися у всій дозвільній документації, тому що існує багато нюансів і аспектів, які повинні бути дотримані відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви вирішили почати свій бізнес, який має особливості (наприклад, відкриття ресторану, будівництво, торгівля медпрепаратами і так далі) вам необхідно детально вивчити законодавство про ліцензування певних видів діяльності та отриманні всіх необхідних дозволів і висновків.

Правильна юридична допомога, допоможе вам отримати ліцензію і супутню дозвільну документацію. В першу чергу ви збережете свій час і ресурси, отримаєте кваліфіковану підтримку, яка включає, повний аналіз вашої господарської діяльності під яку потрібно отримати ліцензію або дозвільну документацію. Спочатку йде виявлення необхідності чи потрібно взагалі отримувати ліцензію або дозвільну документацію під ваш вид діяльності. Далі йде сам процес отримання ліцензії підготовка пакету документів та їх подача. Як правило всі ліцензії та дозвільні документи мають свій період дії, вам необхідно за цим стежити і в вчасно продовжувати Отримання ліцензій та дозволів.

Детальна інформація за телефонами, вказаними на сайті.

Часті питання

Часті питання

Як отримати будівельну ліцензію?

На даний момент отримання будівельної ліцензії неможливо, з 2021 року видаватимуть сертифікати виконроба.

Скільки коштує охоронна ліцензія?

Вартість охоронної ліцензії йде від 6000 грн.

Чи можна отримати ліцензію на медичну практику на приватну особу?

Для отримання ліцензії на медичну практику потрібно бути зареєстрованим як фізична особа підприємець або отримати ліцензію на ТОВ.

Як дізнатися чи потрібна ліцензія?

Перелік видів діяльності, на які потрібно отримати ліцензію встановлений Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності".