Корпоративне право

У вас виникла необхідність вирішити корпоративний спір, або ж відкрити свій бізнес, отримати ліцензію?

Проект KompashKa має великий досвід в сфері корпоративного права. Наша компанія консультрует клінтів по широкому спектру питань щодо корпоративного права. Якщо ж Вам потрібен професійний юрист в сфері корпоративного права, ви можете з легкістю звернутися в нашу компанію.

Наша компанія працює з широкого спектру послуг в області Корпаративная права, починаючи від реєстрація компанії в Україні до структурування бізнесу в іноземних юрисдикціях.

На сьогоднішній день, допомога юриста для вирішення корпоративного спору найбільш часто потрібно юридичним особам у зв’язку з наступними порушеннями (по кожному зі списку порушень ми має прекрасну юридичну практику):

  • таким, що суперечить законодавству відмовою в оформленні реєстрації юридичних осіб;
  • протиправним винятком одного або кількох осіб із засновників акціонерного товариства;
  • перенесенням прав і обов’язків потенційного покупця акцій на іншу особу;
  • переуступка належному відповідачу частки статутного капіталу;
  • здійсненням виплати вартість належної частки в майні організації;
  • оголошенням договорів про купівлю-продаж акцій недійсними;
  • відмовою у виплаті дивідендів.

Повний список послуг з корпоративного спору, які надають юристи нашої колегії, включає в себе комплексне рішення будь-яких завдань незалежно від складності.

Для того щоб скористатися консультацією з лідируючими корпоративними юристами нашої компанії, запишіться за формою нижче, або за телефоном, вказаним в розділі «Контакти».

Консультація з корпоративними юристами допоможе отримати повний обсяг первинної юридичної допомоги в форматі усного консультування.

Разом з юристом ви зможете визначити оптимальну правову позицію захисника або відповідача для ефективного представлення законних прав та інтересів клієнта.

Часті питання

Часті питання

Що вибрати ФОП або ТОВ?

Все залежить від цілей і масштабів діяльності. Якщо ви один ведете свою особисту справу і обороти невеликі вам підійде ФОП. ТОВ - можна відкривати, коли діяльність вимагає певних ліцензій і дозволів, тут дуже багато різних нюансів і складнощів при здійсненні діяльності на ТОВ.

Як здійснюється юридичний продаж ТОВ?

Через внесення змін до установчих документів. Наприклад власника компанії - директора знімають, а вас ставлять новим директором відповідно ви стаєте новим власником.

Як ліквідувати ФОП?

Для ліквідації ФОП необхідно подати заяву держреєстратору, сплатити всі податки, подати всі звіти в податковий орган і закрити всі рахунки, в кінці пройти перевірку.