Інтелектуальна власність

Юридичні послуги з права інтелектуальної власності

Юрист з інтелектуального права. Сучасний світ з упевненістю можна назвати цифровим – технології глибоко інтегрувалися в усі сфери життя людини і бізнесу.

Колосальні масиви інформації проходять через свідомість кожного щодня. Ми практично не можемо уявити своє життя без телефону, інтеренету та інформації звідти, соціальних мереж і месенджерів … Слід зауважити – все описане є результатом розумової і творчої праці людської свідомості, а відповідно об’єктом інтелектуальної власності.

На території СНД склалася вкрай негативна практика в сфері інтелектуальної вланості.

Ббагато років не тільки громадяни нехтували, і навіть досить часто незаконно користувалися, об’єктами інтелектуальної власності, і навіть держава забезпечувала тільки декларативний захист таких важливих в нинішній час прав.

Все змінюється – «піратські» сайти, ресурси і магазини зачиняються, все більше людей використовують ліцензійні об’єкти прав інтелектуальної власності, держава створює спеціалізовані судові органи, для захисту інтелектуальної власності.

Юрист з інтелектуальної власності – фахівець, який зможе в повному спектрі надати послуги, яких ви потребуєте. Проведе повний аналіз вашої ситуації і складе оптимальну схему реалізації ваших інтелектуальних прав.

Окрім інтелектуальної власності в класичному розумінні – авторське право існують також об’єкти промислової власності. Такі як знаки для товарів і послуг (торгові марки) , фірмові (комерційні) найменування, доменні імена. Винаходи і корисні моделі, ноу – хау, промислові зразки, раціоналізаторські пропозиції. Rомпонування (топографії) інтегральних мікросхем , географічні зазначення, сорти рослин.

Юрист з інтелектуального права

Захист прав інтелектуальної власності – передбачає безліч нюансів і доволі багато питань регулюються міжнародними угодами. Самостійнй захист авторського права або промислових зразків може видадись непростим завданням. Тільки досконале знання всіх моментів і специфіки дозволяє ефективно захистити результати інтелектуального і творчої праці.

Реєстрація ТМ – є дуже важливим елементом, наші фахівці в данній сфері нададуть вам допомогу. Більш детальна інформація по телефонам.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами