Господарське право

Юрист з господарського права Київ. Господарське право – галузь права, що регулює відносини, які виникають в процесі організації і здійснення господарської діяльності, пов’язаної з виготовленням і реалізацією продукції, виконанням робіт і наданням послуг суб’єктами господарювання. Іншими словами, господарське право за допомогою норм права регулює комерційну діяльність юридичних осіб різних форм власності.

Сучасні господарські правовідносини являються вкрай динамічними і вимагають постійної уваги. Норми права, які регулюють господарську діяльність, повинні відповідати і навіть випереджати їх – правове поле, що регулюють ведення бізнесу в Україні, враховує всі локальні особливості та стрімкість, так як і швидкість зміни способів і форм господарювання.

Саме з цієї причини законодавча база являється досить складною і заплутаною, а штрафи за порушення в сфері господарського права значні.

Ведення бізнесу, який приносить високу прибутковість, передбачає не тільки якісний менеджмент, аналізування ринку і прогнозування ризиків, але і кваліфіковану юридичну підтримку, як фундамент стабільності підприємства. Юрист з господарського права – це висококваліфікований фахівець у своїй галузі, який працює у вузькому напрямку і зможе ретельно про аналізувати правову ситуацію.

Юридичні послуги з господарського права та процесу є, на сьогодні, найбільш затребуваними в сфері ведення бізнесу, тому що без правильного і кваліфікованого супроводу – ведення господарської діяльності просто не є можливим.

Вирішення господарських спорів – в більшості випадків кожне підприємство має свого штатного юриста, який займається всім підряд, але при виникненні спору і перспективи його рішення, такий юрист не завжди підходить, в залежності від складності ситуації. В даному випадку, Вам краще звернутися до наших юристів у господарських спорах, вони зможу провести аналіз спору з усіх боків і розкажуть, як краще за все вирішити ситуацію.

Юристи проекту KompashKa мають значний досвід у супроводі господарської діяльності підприємств, а також вирішення господарських спорів. Детальніше за телефонами, вказанними на сайті.

Часті питання

Часті питання

Які питання регулює господарське право?

Господарське право регулює відносини між суб'єктами господарської діяльності і безпосередньо пов'язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Чи може фізична особа подати позов до господарського суду?

Фізична особа може подати позов до господарського суду тільки в статусі фізичної особи підприємця і позов повинен бути пов'язаний безпосередньо з господарською діяльністю.

Чи можна вирішити господарський спір без суду?

Сторони можуть домовитися про позасудове регулювання суперечок, визначити механізм вирішення спору. Наприклад, сторони можуть вирішувати суперечки із залученням третьої незалежної сторони (медіатора).