Цивільне право

Юрист з цивільного права Київ. На сьогоднішній день цивільне право займає основне місце в правових відносинах. Навіть при покупці товарів в магазині, ми укладаємо договір купівлі-продажу і в цей момент з’являються цивільні правовідносини, норми яких регулює закон, зокрема це Цивільний кодекс України.

Цивільне право України розглядає відносини, які виникають на підставі будь-якого роду матеріальних і нематеріальних благ. Сторони в таких відносинах мають рівні права і обов’язки.

Юрист з цивільного права. Дуже часто в цій сфері виникають проблеми і суперечки, які у більшості випадків суб’єкт сам вирішити не може. У таких випадках потрібна кваліфікована юридична підтримка, що в певних випадках допоможе уникнути судових розглядів.

Юрист по цивільних справах – багатопрофільний фахівець з великим досвідом, який зможе захистити ваші інтереси.

Звернення до фахівця необхідно в тих випадках, коли ви самостійно не можете розібратися у відповідних областях цивільних правовідносин. Найпоширенішими є наступні напрямки.

Категорія суперечок щодо майна та визнання права власності.

Справи про визнання різних договорів недійсними або порушення їх істотних умов.

Відносини, які пов’язані з придбанням товарів і послуг їх споживачами.

Кредитні правовідносини, правовий захист учасників договору.

Питання, пов’язані зі спадщиною і складанням заповітів, вступ в спадок, поновлення строків.

Трудові спори щодо виплати заробітної плати, відновлення на посаді, незаконного звільнення та інші.

Сімейні суперечки про поділ спільно нажитого майна, розлучення, виплата аліментів. Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.

Часті питання

Часті питання

Як оформити продаж квартири?

Для оформлення продажу квартири необхідно підписати нотаріально завірений договір купівлі-продажу після чого дані про нового власника вносяться до відповідного реєстру.

Як прийняти спадщину?

Для прийняття спадщини Вам необхідно звернеться до нотаріуса із заявою за місцем відкриття спадщини.

Як ділиться майно при розлученні?

У більшості випадків поділ майна відбувається проблемно через суд поділу підлягає майно яке було нажито спільно під час шлюбу.

Як визнати людину недієздатною?

Для визнання людини недієздатною потрібно звернутися в суд із заявою про визнання таким, за місцем проживання фізичної особи.