Франчайзинг

Юридичні послуги в області франчайзингу

Юридичний супровід франчайзингу. Франчайзинг – це правовідносини, які складаються між франчайзером і франчайзі в процесі передачі прав інтелектуальної власності, бізнес моделей в користування за плату (роялті). Простими словами франчайзер (власник моделі) передає право іншій стороні франчайзі вести діяльність від свого імені.

У законодавстві України франчайзинг іменується договором комерційної концесії. Дані правовідносини все більше і більше набирають популярність в зв’язку  з розвитком економіки. Так само, такий інструмент допомагає молодим підприємцям, які хочуть відкрити свою справу.

Простими словами, франчайзинговий договір – це своєрідна оренда, предметом якої виступають товарні знаки, інтелектуальна власність, промислові винаходи, авторські права та інше.

Дуже важливим моментом в франшизі є юрист з юридичного супроводу франчайзингу. Юридичний супровід франчайзингу – включає в себе всі напрямки по організації системи франшизи і її подальшої продажі. Так само, для тих, хто збирається купити франшизу, ми надаємо послуги із захисту інтересів інвестора. Спрямованих на захист інтересів інвестора при купівлі франшизи.

Для максимального захисту бізнесу – потрібно правильно скласти договір комерційної концесії, яким детально будуть регламентовані права і зобов’язання сторін, буде чітко описаний предмет франчайзингу, визначити територію на якій франчайзі має право використовувати франшизу, це один з ключових моментів, на який варто звернути увагу, інакше такий договір можуть визнати недійсним, так як, не дотримано істотних умов договору.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг на всіх етапах просування франшизи, незалежно від того чи збираєтеся тільки створювати або вже маєте права. Ми підтримуємо від етапу створення франшизи закінчуючи юридичним захистом прав та інтересів франчайзера. Створення цілісності, документарне оформлення угод, організовуємо юридичну основу для функціонування франчайзі.

Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами