Договірне право

Юридичні послуги з договірного права

Юрист з договірного права. Договірне право – це сфера правовідносин, які регулюють зобов’язання в області цивільного права. На підставі різноманітних договорів. Воно складається з різних договірних інститутів – купівлі-продажу, підряд, оренда і тому подібне.

Договір – основний інструмент, за допомогою якого здійснюються всі цивільні чи господарські операції. Правильно складений договір, який відповідає всім нормам чинного законодавства і вірно регулює правові відносини між його сторонами, сприяє швидкій реалізації угоди. Основним моментом при цьому є захист інтересів договірних сторін.

Юрист по договірному праву повинен мати досвід з надання послуг у сфері договірного права. Що дозволяє грамонтно розробляти всі можливі типи договорів, які регулюють як прості так і складні правовідносини. З чіткою їх регламентацією з урахуванням максимального захисту інтересів.

При складанні договору, важливо враховувати абсолютно всі деталі і питання, які можуть виникнути. Оскільки безвідповідальний підхід до оформлення договору тягне за собою можливість визнання договору недійсним, неукладеним та інші негативні фактори.

Для успішної підприємницької діяльності, важливо використовувати тільки вірно складені договори. Бувають ситуації, коли в поспіху потрібно оформити важливу угоду і договір складається “в двох словах”. Це легко може перерости в судовий процес, оскільки договір не передбачав всіх обставин і наслідків. В даному випадку, потрібно якісно оформити і скласти договір, провести його правий аналіз.

Експертиза договору – інструмент, який дозволяє виявити, чи відповідає угода нормам чинного законодавства. Проаналізувати правові норми, пов’язані з фінансовими ризиками, прогнозувати виконання договору на практиці з подальшим внесенням до нього можливих змін. Залежно від того наскільки буде правильно складений договір визначається успішність угоди і задоволення інтересів сторін. Фахівці з договірного права підходять до кожного клієнта індивідуально. Ми не надаємо послуг зі складання типових проектів договорів, кожен випадок індивідуальний і договір розробляється з нуля. Детальніша інформація за телефонами, вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами