Дізнайтеся вартість регстрації з нами!
При виникненні питань зв'яжіться з нами по телефону 0 800 60 22 45.
Ми з радістю на них відповімо

Ціна на торгову марку.

Захист прав інтелектуальної власності важлива складова ведення бізнесу, але не маловажной є і ціна за захист. Тут ми з вами дізнається як формується Вартість торгової марки в Україні. Від яких факторів залежить. Більш детально з чого вона складається, ми розписали в нашій статті.

Вартість реєстрації торгової марки залежить від певних чинників. А саме: термін реєстрації, прискорена реєстрація або звичайна. Далі кількість класів, під які ви реєструєте торгівельну марку. І останнім це сам вид – словесний, графічний або комбінований.

Перший фактор, який впливає на вартість торгової марки – це термін. За який ви хочете оформити ТМ. Подача заявки відбувається за загальним терміном. Якщо ви хочете прискорити процес, то потрібно буде за прискорений розгляд вашого знака ТМ.

Вартість первинної подачі заявки (Ціна на торгову марку) становить 4000 грн. за перший клас реєстрації. Якщо потрібно прискорити процес, то потрібно буде доплатити до державного бюджету 5220 грн. за один клас при словесному або графічному знаку і за наступні класи 612 грн. У разі реєстрації знака з комбінованим зображенням, вартість становитиме 9396 грн. за одним класом і за наступні 960 грн.

Іншими важливими платежами є:

• Мито за видачу свідоцтва про реєстрацію – 85 грн.

• Збір за публікацію – 600 грн. за кожен клас реєстрації.

• Збір за публікацію кольорового торгової марки – 200 грн.

Детальніше за телефонами, вказаними на сайті.