Банківське та фінансове право

Системні кризові явища в економіці України привели до серйозних проблем в банківському секторі. У частині українських банків була введена тимчасова адміністрація, деякі банки були ліквідовані або навіть націоналізовані. Слід зауважити, що описані події в цілому пішли на користь банківській системі України та економіці загалом. Незважаючи на серйозні проблеми з доступом і поверненням коштів розміщених в проблемних банках юридичними особами, різкими, іноді просто непередбачуваними стрибками курсу національної валюти. Ринок очистився від слабких і відверто збиткових банків, які існували виключно за рахунок рефінансування Національного банку України. Усі ці питання допоможе вирішити Юрист з фінансового та банківського права.

Подібні процеси викликали паніку як серед приватних осіб, так і серед компаній, які мали розрахункові рахунки або навіть депозити в проблемних банках. Масове виведення коштів з депозитних рахунків, дроблення великих вкладів, виведення коштів з розрахункових рахунків юридичних осіб, зняття величезних обсягів готівкових коштів. Подібні дії клієнтів банків внесли значний вклад в ескалацію кризи фінансових установ.

Юрист з фінансового та банківського права.

Фахівець, який має хорошу практику і колосальний досвід в даній сфері, завдяки якому, він може дуже оперативно вникнути в проблемні правовідносини і надати всі можливі варіанти їх врегулювання.

Як відомо, вирішення фінансових і банківських спорів справа не з легких, вони в більшості випадків тягнуться дуже довго. Радимо вам заздалегідь звертатися за юридичною допомогою, щоб уникнути довгих і болісних судових процесів і вирішувати всі проблемні питання щодо фінансового та банківського права не звертаючись до судових інстанцій.

Враховуючи специфіку банківського ринку і сфери надання фінансових послуг в цілому, абсолютно не дивним є увага регулюючих органів до цієї сфери. Абсолютно очевидною є необхідність у кваліфікованому юридичному супроводі будь-яких взаємин, пов’язаних з фінансовими установами. Договори які укладаються, є надзвичайно об’ємними і складними для розуміння як приватними особами, так і представниками компаній. Які не є вузьконаправленими фахівцями в сфері фінансового і банківського права.

У свою чергу, візитною карткою угод в описаній сфері, є деталі – фінансові установи будують відносини з боку сили, можна сказати навіть практично диктатури, бажаючи застрахувати власні ризики за рахунок коштів і майна клієнта, можливості зміни істотних умов договору в ситуаціях, коли це необхідно. Детальніша інформація за телефонами вказаними на сайті.

Часті питання

Часті питання

У чому різниця між фінансовим лізингом і кредитом?

Головна відміннисть в тому, що за фінансовим лізингом ви не стаєте власником речі і не маєте права розпоряджатися річчю в повному обсязі, в свою чергу кредит дає можливість бути власником в повному обсязі.

Що робити якщо банк не віддає депозит?

Вам потрібно отримати від банку офіційний документ згідно з яким повернення депозиту неможливо. Далі готувати позовну заяву і звернутися до суду.

Яка сума разової операції яка не підлягає фінансовому моніторингу?

У 2020 році поріг фінансової операції яка підлягає фінансовому моніторингу становить 400 000 тис. грн., До цього було 150 000 тис. грн.

Чи може банк вимагати достроково погасити кредит?

Банк має право вимагати довгострокового погашення кредиту тільки в разі прострочення платежу і офіційно повідомити вас про це.