Банківське та фінансове право

Юридичні послуги по банківському і фінансовому праву

Системні кризові явища в економіці України привели до серйозних проблем в банківському секторі. У частині українських банків була введена тимчасова адміністрація, деякі банки були ліквідовані або навіть націоналізовані. Слід зауважити, що описані події в цілому пішли на користь банківській системі України та економіці загалом. Незважаючи на серйозні проблеми з доступом і поверненням коштів розміщених в проблемних банках юридичними особами, різкими, іноді просто непередбачуваними стрибками курсу національної валюти. Ринок очистився від слабких і відверто збиткових банків, які існували виключно за рахунок рефінансування Національного банку України. Усі ці питання допоможе вирішити Юрист з фінансового та банківського права.

Подібні процеси викликали паніку як серед приватних осіб, так і серед компаній, які мали розрахункові рахунки або навіть депозити в проблемних банках. Масове виведення коштів з депозитних рахунків, дроблення великих вкладів, виведення коштів з розрахункових рахунків юридичних осіб, зняття величезних обсягів готівкових коштів. Подібні дії клієнтів банків внесли значний вклад в ескалацію кризи фінансових установ.

Юрист з фінансового та банківського права.

Фахівець, який має хорошу практику і колосальний досвід в даній сфері, завдяки якому, він може дуже оперативно вникнути в проблемні правовідносини і надати всі можливі варіанти їх врегулювання.

Як відомо, вирішення фінансових і банківських спорів справа не з легких, вони в більшості випадків тягнуться дуже довго. Радимо вам заздалегідь звертатися за юридичною допомогою, щоб уникнути довгих і болісних судових процесів і вирішувати всі проблемні питання щодо фінансового та банківського права не звертаючись до судових інстанцій.

Враховуючи специфіку банківського ринку і сфери надання фінансових послуг в цілому, абсолютно не дивним є увага регулюючих органів до цієї сфери. Абсолютно очевидною є необхідність у кваліфікованому юридичному супроводі будь-яких взаємин, пов’язаних з фінансовими установами. Договори які укладаються, є надзвичайно об’ємними і складними для розуміння як приватними особами, так і представниками компаній. Які не є вузьконаправленими фахівцями в сфері фінансового і банківського права.

У свою чергу, візитною карткою угод в описаній сфері, є деталі – фінансові установи будують відносини з боку сили, можна сказати навіть практично диктатури, бажаючи застрахувати власні ризики за рахунок коштів і майна клієнта, можливості зміни істотних умов договору в ситуаціях, коли це необхідно. Детальніша інформація за телефонами вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами