Адміністративне право

Юридичні послуги у сфері адміністративного права

Адміністративне право регулює широкий діапазон правовідносин, які складаються між фізичними і юридичними особами з одного боку та державою з іншого. Такі відносини найчастіше носять імперативний характер. Правові спори в адміністративній сфері дуже поширені і вимагають пильної уваги. Детальніше розібратися з поставленим питанням Вам допоможе Юрист з адміністративного права.

Абсолютно кожен суб’єкт адміністративних правовідносин стикається з проблемами щодо діяльності держави. Час від часу доводиться ставати свідком порушень у роботі державних органів, що досить часто перетворюється в спірну ситуацію, яку потрібно швидко вирішувати.

Юрист з адміністративного права спеціалізується на вирішенні проблем, які виникають в ході дій державних органів та місцевого самоврядування. Бюрократичність функціонування владних органів легко може поставити в глухий кут звичайну людини, яка не завжди в силах самостійно захистити свої права і інтереси.

Варто відмітити, що органи влади найчастіше притягають до адміністративної відповідальності без особливих на те причин, з точки зору порушення закону.

Підтримка юриста по адміністративних справах необхідна як фізичним особам, так і юридичним. Наприклад, щодо фіз. осіб можуть бути застосовані адміністративні арешти, на юр. осіб може бути виписаний великий штраф і в гіршому випадку призупинення господарської діяльності. Всі ці моменти вимагають кваліфікованого юридичного супроводу з огляду на їх високу ризиковість.

Справи про порушення адміністративного законодавства стосуються безлічі сфер діяльності, зокрема, порушення земельного, податкового та митного законодавства. Детальніше у на ших менеджерів, за телефонами вказаними на сайті.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами