Про компанію

КПО KompashKa

Консультаційно-правове об’єднання KompashKa протягом багатьох років допомагає своїм клієнтам розвиватися в професійному векторі. З кожним днем ​​ми вдосконалюємося. Все для того, щоб наші клієнти отримували найвищий рівень юридичних послуг та правового захисту.

Один з основних напрямків нашої компанії є юридичне обслуговування бізнесу. Адже саме бізнес є фундаментом сильної, незалежної держави. Завдяки нашим фахівцям більше ста підприємств активно і безперебійно ведуть свою діяльність. Як на території України та на міжнародній арені. Наші клієнти можуть цілком покластися на юридичну компанію KompashKa. Засадами нашої команди є: професіоналізм, впевненість, активна соціальна і громадянська позиції. Підтвердженням цих слів є судова практика наших юристів.

Юристи Консультаційно-правове об’єднання KompashKa відточують свої навички в сфері Податкового, Адміністративного, Господарського права, а також суміжних до них галузям. Адже саме питання в цих галузях є основними перешкодами в активній діяльності Українського бізнесу в 2020 році.

отримайте первинну консультацію
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами