Про компанію

KompashKa – це правове об’єднань з широким спектром послуг. Перше що ви повинні знати – Ми за нестандартний підхід до юриспруденції. Ніяких шаблонних рішень, тільки творчість і новаторство. Вже сьогодні наші юристи розвивають більш ніж 12 областей права. Ми надаємо широкий перелік послуг пов’язаних з правовим захистом юридичних і фізичних осіб як на території України, так і за її межами. Основним завданням роботи нашої юридичної компанії вважаємо становлення і розвиток правового суспільства, розвиток підприємництва як на національному ринку так і в міжнародних відносинах.

Команда юридичної компанії в Києві складається з першокласних юристів і адвокатів, що намагаються працювати з кожним клієнтом, як зі своїм прямим роботодавцем. Послугами нашого об’єднання користуються представники різних галузей бізнесу і приватні фізичні особи. Ми працюємо з усіма, з ким це здасться нам цікавим, або кому потрібна якісна юридична допомога. Починаючи від питань сімейного та цивільного права для приватних осіб, закінчуючи великими будівельними, аграрними компаніями та представниками IT галузі. Завдяки нашому нішевому підходу ви знайдете надійного партнера як в області інформаційних технологій / ІТ (IT-юристи), так і в області господарського права (Юристи у господарських справах), в податкових справах (Податковий юрист), в адміністративних справах (Юрист з адміністративного права ) і багато в чому інших напрямках. Ми створюємо ефективну і міжгалузеву правову підтримку вашого бізнесу або приватного життя. Потрібно зареєструвати компанію, стати підприємцем, оформити торгову марку, патент, отримати посвідку на проживання або структурувати бізнес в Києві або Україні? Зверніться до нас. І перевірте що це далеко не все з чим ми зможемо допомогти.

Консультації є одним з ключових напрямків нашої роботи. Ми надаємо як безкоштовні юридичні консультації особам, яким потрібна допомога, так і консультуємо на договірних підставах представників бізнесу та некомерційних організацій. Для останніх розроблена програма ‘Pro Bono’, яка дозволяє отримувати якісну юридичну підтримку абсолютно безкоштовно. Напрямок правової консультації очолюється партнерами, чий досвід і знання дозволяють швидко розібратися в суті справи і в найкоротші терміни. Ми допоможемо знайти корисні, практичні, а головне – правильні, рішення. Наші співробітники перебувають у різноманітних організаціях фахівців і регулярно беруть участь у багатьох державних і міжнародних круглих столах. Ми за залучення міжнародного досвіду в Україні.

Юридична допомога. Для того, щоб надати її в самому якісному вигляді – ми використовуємо не звичайний аналізує підхід. Всі питання розбиваються на складові. Після цього, вони ретельно вивчаються і синтезуються в правильній послідовності. Наша юридична компанія шукає рішення, які враховують потреби кожного клієнта. Правильні рішень, в поєднанні з наданням чітких і вигідних клієнтові рекомендацій – ось що допомагає фірмі розвивати довгострокові відносини з усіма, хто до нас звернувся.

Судове представництво та медіація ще одні з головних напрямків діяльності нашої компанії. Не дивлячись на бажання, спірні ситуації – одна зі складових життя. Це стосується як бізнесу, так і фізичних осіб. Наші медіатори із задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-правовий спір в областях, в яких функціонує наше об’єднання. З практики – саме досудове врегулювання спорів найвигідніший спосіб розібратися з конфліктом. В цьому випадку можна в максимально стислі терміни отримати найефективніший результат. Але, якщо в рамках медіації або претензійного порядку з ситуацією впорається не виходить – хороший судовий юрист в Києві і Україні основний спосіб відстояти правові інтереси. Згідно думок наших клієнтів, які визнаються юридичними рейтингами, наших адвокатів по судових справах можна віднести до категорії “хороших”.

Клієнти регулярно оцінюють нас як провідних юристів з точки зору ефективності, розуміння потреб свого бізнесу і обізнаності в юриспруденції. Якщо ж Вам знадобилися послуги адвоката, юриста в Києві, Харкові, Львові, Одесі, будь-якому іншому місті України – сміливо звертайтеся до нас за зручним каналу зв’язку, і починайте працювати нестандартно вже зараз.

Ми пишаємося своїми принципами! Нестандартність рішень, вихід за рамки шаблонів, клієнтоорієнтованість підхід і залучення міжнародного досвіду – те що Вам варто спробувати. Ви зрозумієте чому Вам варто стати нашим партнером!