Магазин електронний сигарет “UVAPE”

Місцезнаходження: Україна
Галузь
Торгівля, магазини
Роялті
1%
Окупність
8-12 міс.
Дохід в місяць
25000 грн
Об'ектів в мережі
5+

Франшиза магазину електронних сигарет

 

Категорії бізнесу: Магазин електронних сигарет, Магазин, Електроніка

Рік початку діяльності діє: 2017

Кількість власних об’єктів: 6

Терміни окупності франшизи: від 6 міс.

Мінімальна сума інвестиції: $ 5 тис.

Вступний внесок: $ 5 тис. Або $ 8 тис. В залежності від бренду і формату магазину

Додаткові платежі: 5% відсотків від проданих товарів через веб-сайт

Роялті (відсоток продажів від обороту): 1% в залежності від обраної моделі франшизи (не обов’язково)

 

Це швидко і просто. Ми вже діюча мережа, кількість магазинів в якій постійно зростає. Ми маємо налагоджений механізм запуску бізнесу від А до Я, в терміни від 2-х до 4-х тижнів, який включає в себе: пошук та обладнання приміщення, налагодження систем обліку і контролю товару, функціонуючу систему підбору співробітників і допоставки товарів. З нашої франшизою Ви значно скоротите час запуску, вкладені інвестиції і суттєво прискорите окупність свого бізнесу.

Гарантований прибуток. Ми забезпечимо можливість отримання продажів відразу, за рахунок існуючого веб-сайту (входить в топ українських магазинів електронних сигарет) і налагодженої системи маркетингу в місці запуску торгової точки.

Лучшая ціна на продукцію. Ми надаємо кращу собівартість товару, що поставляється. Досягається це за рахунок товарного обороту в існуючих магазинах і централізованої закупівлі від виробників або офіційних дистриб’юторів з усього світу.

Повний супровід діяльності. В ході роботи ми будемо здійснювати повний контроль запуску і первинної (при необхідності постійної) діяльності магазину.

Юридичне та консультаційний супровід. Ми проконсультуємо Вас з усіх необхідних питань ведення бізнесу та надамо повне його юридичний супровід.

Асортимент. Ми працюємо з найбільшими світовими виробниками електронних сигарет, рідин і аксесуарів в число яких входять:

Пристрої та комплектуючі: Juul Pax Lab, Logic, Myle Vapor, Eleaf, Smok, Advken, Asmodus, Aspire, Geekvape, Jmate, Joint, Joyetech, Kangertech, Liitokala, Limitless, Lost Vape, Nitecore, Ovns, Smoant, Vaporesso, Voopoo , Wismec і ін .;

Закордонні рідини і аксесуари: Bad Drip Labs, Candy King, Cosmic Fog, Cotton Bacon Dr. Shugar, Fantasi, Fresca Eliquid, Fruit Monster, Hmbl, Horny Flava, Jam Monster, Twst, Skwezed і ін .;

– Більшість українського ринку Рідин для електронних сигарет

У суму інвестицій входить:

Допомога в пошуку відповідного приміщення для ведення бізнесу;

Розміщення торгової точки на нашому веб-сайті, як пункту видачі і місця придбання продукції;

Розробка дизайну та інтер’єру, закупівля меблів та обладнання для продажу;

Рекламна продукція торгових марок (зовнішня і внутрішня реклама, вивіски з фірмовими знаками, промо-продукція);

Обслуговування, контроль і оптимізація діяльності Магазинів;

Навчання персоналу;

Налагоджена система контролю якості роботи персоналу та обліку товару;

Консультаційний супровід;

Виїзд представників франчайзера на відкриття.

 

Вимоги:

– Місцезнаходження з насиченим трафіком;

– Приміщення у власності або в оренді (площа приміщення від 6м² в торгових центрах або окремо розташованих приміщеннях. Оптимально від 20 до 50м²);

– Персонал від 1-го людини (можливо працювати самостійно).

З нашою допомогою ви зможете купити франшизу Магазин електронний сигарет “UVAPE” ( Торгівля, магазини , Об'ектів в мережі: 5+ ) в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Кременчуці, Тернополі, Луцьку, Краматорську, Мелітополі, Миколаєві. Швидке переоформлення. Повний юридичний і бухгалтерський супровід угоди.
На початок
Телефон
Чат
Заявка
Меню