Компанія «Coffeelat»

Місцезнаходження: місто Київ
Галузь
Ресторани, кафе
Роялті
1
Окупність
12 – 24 міс.
Дохід в місяць
75600 грн
Об'ектів в мережі
50+

 

Кав’ярня mini – робота бару в форматі «кава з собою».

Такий формат передбачає невеликий бар, який працює в форматі з собою. Ідеально підходить для розміщення в торгових, торгово-розважальних і бізнес-центрах.

 

Кав’ярня standart – робота бару з невеликою посадкою. Самообслуговування.

Такий формат передбачає роботу бару і декількох столиків зі стільцями. Ідеально підходить для розміщення як в форматі торгового, торгово-розважального та бізнес-центру, так і для стріт-рітейлу.

 

Кав’ярня premium – велика кав’ярня з посадочними місцями і обслуговуванням столиків.

Такий формат передбачає приготування напоїв як в паперові склянки для споживання за межами закладу, так і в кераміці. В останньому випадку додатково вводиться обслуговування столиків офіціантами. А асортимент передбачає наявність алкогольної карти. Третій варіант ідеально підходить для розміщення як в форматі торгового, торгово-розважального та бізнес-центру, так і для стріт-рітейлу.

 

 

 

 

Інвестиції

26 000 $ – 47 400 $

Вступний внесок
1 800 $

Роялті
110 $ -180$

Дохід
1 050$ – 2 700 $

 

З нашою допомогою ви зможете купити франшизу Компанія «Coffeelat» ( Ресторани, кафе , Об'ектів в мережі: 50+ ) в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Кременчуці, Тернополі, Луцьку, Краматорську, Мелітополі, Миколаєві. Швидке переоформлення. Повний юридичний і бухгалтерський супровід угоди.
На початок
Телефон
Чат
Заявка
Меню